Novinky

Brož sa vracia a predstaví sa na karte FABRIQ 2! Jeho súperom bude nepredvídateľný ranár Spartakusu

Karta Fabriq 2 nedávno privítala mimoriadne atraktívny súboj, ktorý zvedie úspešný Miroslav Brož (12-3) s talentovaným Denisom Farkašom, ktorý bude reprezentovať farby Spartakus Fight Gym Trnava. Pre Miroslava Broža bude tento súboj znamenať návrat do okruhu Oktagon MMA. Bývalý hokejový brankár a súčasne tréner tohto športu sa rozhodol spraviť dôležité rozhodnutie. Keď v organizácii RFA odbojoval po veľkolepom...

Talentovaného Cigánika preverí známe meno! So Spartakusom to má 0:1

FABRIQ predstavil ďalší atraktívny duel, v ktorom sa predstaví jeden z najzaujímavejších MMA prospektov na Slovensku Tomáš Cigánik, ktorý na prvom gala absolvoval úspešnú premiéru v rámci profi-kariéry, keď si bez väčších problémov poradil s Davidom Tiepom.

Konrád či Mazúch dopĺňajú nitriansku kartu! Nechýba ani slovenské derby

Na druhom turnaji FABRIQ MMA sa v Nitre predstavia aj zvučné mená česko-slovenskej MMA scény ako Michal Konrád či Marek Mazúch, ktorý sa preslávil aj tým, že ako jediný dokázal ukončiť v súboji bývalého borca UFC Apolla Silvu!

V Nitre potvrdil účasť vyhlásený bombardér: Jediný dokázal vypnúť Apolla!

Na akcii FABRIQ 2 v Nitre (25.2.2023) sa predstaví aj známy borec Oktagonu Marek Mazúch (5-2), ktorý je známy svojou neskutočnou silou v úderoch! Jeho súperom bude Nikola Zlatev, ktorý na prvom turnaji organizácie nestačil na skúseného Michala Plesníka zo Spartakusu.

Na Fabriq 2 pozná svojho súpera aj Roman Paulus: Na nič iné nemyslím…

Na druhom turnaji FABRIQ MMA sa predstaví aj jeden z najtalentovanejších zápasníkov, ktorý už pri začiatkoch profi-kariéry ovládol piatu sériu Oktagon Výzvy...

Nebezpečný Gondžala pozná meno ďalšieho súpera! Znova to bude reprezentant Spartakusu

Po tom, čo Denis Gondžala na prvom turnaji FABRIQ MMA porazil Denisa Farkaša, čaká zástupcu Tomáš Bilišich Martial Arts druhá výzva z prostredia borcov Spartakus Fight Gym Doxxbet Trnava, ktorý bude reprezentovať Srb Stevan Nikolič.

V Nitre sa budú rozdávať pokuty! Fanúšikovia vedia, čo to pre nich znamená…

Jeden z najlepších slovenských zápasníkov Vojto Barborík sa vracia do akcie na pre neho „domácom“ poli v organizácii FABRIQ MMA. Nitriansky borec má aktuálne skóre 13-3, pričom až desaťkrát zvíťazil na zemi.

Elitu v Nitre dopĺňa aj mladík z Paty. Paulus má jasný cieľ!

Bojovník Oktagonu Roman Paulus, patrí medzi najmladších bojovníkov organizácie, aj napriek tomu sa radí medzi dobre známu elitu MMA.

V klietke FABRIQ MMA v Nitre skutočné hviezdy!

Medzi borcami, ktorých už organizácia predstavila v rámci blížiaceho sa februárového eventu nechýba ani stálica slovenského MMA František Fodor.

REKAPITULÁCIA: Prvý event FABRIQ MMA pozitívne šokoval!

V rámci prvého galavečera novej organizácie sa v Trnave predstavili najznámejšie mená tohto športu akými sú Karol Ryšavý, Gábor Boráros, Michal Plesník či Daniel Hromek.

FABRIQ sa chystá do mesta najhlučnejších fanúšikov!

Nová organizácia, ktorá svojim prvým e.ventom doslova fanúšikom MMA vyrazila dych sa chystá do Nitry! V meste najhlučnejších fanúšikov Slovenska sa predstavia známe tváre ako Vojto Barborík či František Fodor pod vlajkou organizácie FABRIQ MMA.