Lajoš Klein

Ľudovít Klein tvárou projektu FABRIQ MMA!

Perspektívni bojovníci dostanú šancu, aká sa rozhodne nenaskytá každý deň. FABRIQ spúšťa v spolupráci s organizáciou Oktagon MMA jedinečný projekt nesúci názov Pyramída Slávy. Víťaz získa zmluvu s Oktagonom, mediálnu pozornosť a rozhodne množstvo nových fanúšikov. Známe už je meno jedného z dvojice trénerov a rozhodne stojí za to!

Bojovníci vo váhe do 70 kilogramov budú rozdelení do dvoch tímov – českého a slovenského. Kvalifikácia do pyramídy prebehne už na septembrovom turnaji FABRIQ MMA (2.9.2023) v Trnave. Ako organizácia avizovala, mentormi oboch skupín budú dve legendárne mená.

Talenty zo Slovenska sa budú opierať o skúsenosti Ľudovíta Kleina (19-4-1). Bojovník UFC je súčasťou najprestížnejšej ligy sveta už od roku 2020. „Mr. Highlight“ zanechal nezmazateľnú stopu aj na domácej scéne. Svoje poznatky bude tentokrát odovzdávať z pozície trénera ďalším perspektívnym nádejam.

„Českého kouča predstavíme o pár dní a veríme, že vám jeho meno poriadne odpáli dekel. Na konci bude len jeden víťaz pyramídy a jeden víťazný kouč. Ide naozaj do tuhého, toto bude jazda, akú ste ešte v našich končinách nezažili,“.