Aaron McDonald

Ír z OKTAGON VÝZVY nezaháľa, po troch týždňoch ide opäť do boja. Preverí ho expresný ukončovateľ

Len tri týždne po poslednom vystúpení sa znovu vrhne do boja. Aaron McDonald (1-1) sa na konci mája predstavil na jubilejnom turnaji PML 10, z ktorého odchádzal s cenným kariérnym míľnikom. V druhom kole po pedantnom výkone uškrtil Radoslava Lachkého (1-1) a pripísal si premiérovo víťazstvo medzi profesionálmi. Žiadny oddych ho ale po triumfe nečaká, keďže okamžite prijal ďalšiu výzvu. V polovici júna bude súčasťou podujatia FABRIQ 5. 

Účastník anglicko-írskej série reality šou OKTAGON VÝZVA stihne v krátkom časovom horizonte hneď dva zápasy na slovenskom území. Úspech z Nitry bude chcieť zopakovať v Nových Zámkoch. Muž s prezývkou „Macavelli“ na seba upútal pozornosť okrem iného svojským správaním a nebojácnosťou dostať sa protivníkom do hlavy ostrým podpichovaním. Po bohatých skúsenostiach z amatérskej úrovne sa chce Aaron McDonald výraznejšie presadiť aj na elitnej úrovni. 

Kvality medzi pletivami musí na juhu republiky dokázať proti Ykosovi Ibragimovi (2-0). Reprezentant Azerbajdžanu je už dlhšie obdobie usídlený v Bratislave, kde sa zdokonaľuje v Octagon Fighting Academy. Doterajšie dva profesionálne zápasy dotiahol do víťazného konca, pričom so súpermi spravil pomerne rýchly proces. Pod hlavičkou RFA najskôr donútil už po 36 sekundách odklepať Mária Dinha (0-4), aby následne v prvom kole knokautoval Bektura Seyitaliho Uulua (3-4). 

Turnaj FABRIQ 5 je naplánovaný na 15. jún 2024 a jeho dejiskom bude Športová hala Milénium. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na ďalšie známe tváre ako František Fodor, Stevan Nikolič či Tomáš Cigánik. Vstupenky sú k dispozícii v sieti predpredaj.sk.