Lukáš Eliáš

Atmosféra poriadne hustne! Tongpo chce Gondžalu potrestať: Ukážem mu, ako sa má správať

Vymieňajú si jeden ostrý názor za druhým! Do ich vzájomného zápasu ešte ostávajú zhruba dva týždne, ale atmosféra by sa dala krájať už teraz. Lukáš Eliáš (2-0) a Denis Gondžala (2-4) netrpezlivo čakajú na moment, kedy vkročia do klietky a osobný spor si vyriešia ručne-stručne.

Denis Gondžala bol súčasťou všetkých doterajších turnajov FABRIQ MMA. Zápasovú šnúru natiahne aj pod Zoborom. „No čo je Tongpo, ty s*ka. Už sa neviem dočkať, keď sa proti sebe postavíme v Nitre. Mal by si prestať toľko rozprávať. Ty nie si Chimaev ani Tong Po, nič také,“ odkázal svojmu protivníkovi špecialista na submisie, ktorý si servítku pred ústa rozhodne nedáva.

Ako víchor vstúpil minulý rok na profesionálnu scénu Lukáš Eliáš. Naskočiť stihol do dvoch meraní síl a z oboch odchádzal so zdvihnutou rukou. Status neporaziteľnosti si chce udržať aj po januárovom vystúpení. „Jeho osobnosť vnímam dosť negatívne. Je mi veľmi nesympatický. Veľmi rád ho idem dobiť, potrestať a ukázať mu, ako sa má bojovník správať,“ vraví na margo svojho oponenta reprezentant trnavského Spartakus Fight Gym.

„Tongpo“ oboch svojich predchádzajúcich konkurentov dokázať ukončiť hneď v úvodnom kole. Martina Muchu (2-4) donútil v septembri na trnavskom FABRIQ 3 odklepať, pri premiére pod hlavičkou OKTAGON MMA už po necelých troch minútach knokautoval Finna Griessmanna (1-2). Ďalšiu zelené kolónku by do svojej kariérnej vizitky pridal proti perspektívnemu rivalovi. „Nepáči sa mi jeho vzťah k alkoholu, hazardu, drogám a podobne. Bojovník má byť vzorom pre mládež a pre ľudí vo všetkom, čo robí. On ním nie je,“ netají svoj postoj zápasník s bohatými boxerskými skúsenosťami.

Turnaj FABRIQ 4 bude hostiť 20. januára 2024 Mestská športová hala v Nitre. Na známymi menami nabitej karte sa okrem iných predstavia aj Róbert Koky (1-0) či Marek Bartl (11-2). Vstupenky si je možné v predstihu zabezpečiť v sieti ticketportal.sk.