Elitu v Nitre dopĺňa aj mladík z Paty. Paulus má jasný cieľ!

Bojovník Oktagonu Roman Paulus, patrí medzi najmladších bojovníkov organizácie, aj napriek tomu sa radí medzi dobre známu elitu MMA. Víťaz piatej série Oktagon Výzvy je komplexný borec, ktorý to vie ako na zemi tak v stand-upe. V zápasoch hrdo reprezentuje okrem farieb Spartakus Fight Gym Trnava aj Patu, z ktorej pochádza a kde býva so svojou rodinou, ktorú radí vždy na prvé miesto.

Medzi amatérmi dosiahol na perfektné skóre 12-1 a aktuálne v profi-kariére to má aktuálne 7-2, pričom medzi najväčšie highlighty jeho kariéry patrí ukončenie Petra Gabalu na TKO v treťom kole na Oktagon 29. Paulus sa predstavil aj na prvej akcii FABRIQ MMA v Trnave, kde nestačil na rozbehnutého Dagestánca Magomeda Kadimagomedova, s ktorým prehral na body. Aj preto je pripravený tentoraz v nitrianskej športovej hale zvíťaziť!

Okrem Paulusa sa 25.2.2023 predstavia v klietke už teraz dobre známej organizácie aj esá ako Vojto Barborík, František Fodor, Tomáš Cigánik či Denis Gondžala! Lístky si môžete zakúpiť v sieti ticketportal a celý event bude dostupný aj prostredníctvom PPV.