Magomed Kadimagomedov po výhre nad Romanom Paulusom

Obľúbený Kadimagomedov otestovaný uzbeckou silou: Bude to priamo súboj o zmluvu v Oktagone?

Magomed Kadimagomedov (4-0) vs. Amirkhon Alikhodzhaev (6-3) je súboj známeho mena so silným zahraničným prospektom. Magomed si získal fanúšikov najmä vďaka triumfom nad Romanom Paulusom v Trnave a na ďalšom turnaji FABRIQ-u porazil skúseného Michala Konráda v prvom kole na TKO.

Tunajším priaznivcom sa na predchádzajúcich dvoch turnajoch fantasticky tak fantasticky uviedolA keďže je známe, že vyraďovačka o zmluvu s Oktagon MMA s názvom Pyramída Slávy bude prebiehať vo váhe do 70 kilogramov. Fanúšikovia odhadujú, že pokiaľ by nad uzbeckým súperom Belgičan triumfoval, rozhodne by mohol dostať pozvánku do atraktívneho projektu FABRIQ-u. Po poslednom zápase si navyše pozvánku do Oktagon MMA vypýtal v pozápasovom rozhovore!

Nájsť doteraz nepoznaný víťazný recept na vyššie menovaného príde do malého Ríma ďalší perspektívny zápasník. Amirkhon Alikhodzhaev (6-3) taktiež úradoval v lige elitnej uzbeckej ikony UFC, kde v priebehu polroka ukončil troch konkurentov. Pre Magomeda bude rozhodne náročnou previerkou. Všetkých súperov zatiaľ pri triumfe dokázal ukončiť. Trikrát na zemi a trikrát v postoji, čo značí, že ide o komplexného zápasníka, ktorý si rozhodne hlavný zápas na karte v Trnave zaslúži!