Mukhiddin-Mamadzhanov

Mach Muradov priniesol kvalitné meno do atraktívneho duelu! Tvrdý bijec okúsi bojovníka Oktagonu

Iamik Furtado (7-6) vs Mukhiddin Mamazhonov (4-0) to je ďalší oznámený súboj z karty FABRIQ 3, ktorá sa uskutoční už druhého septembra v Trnave.

Trnavskí fanúšikovia budú mať možnosť naživo sledovať výkon borca z Guinea-Bissau, ktorým je Iamik Furtado (7-6). Muž s prezývkou „African Lion“ sa dvakrát predstavil pod vlajkou prestížneho Bellatoru. Rovnako dva zápasy si odkrútil na pôde Oktagonu, pričom v oboch prípadoch čelil popredným menám rebríčka. Proti Jakubovi Dohnalovi (12-3) a následne Ronymu Paradeiserovi (17-8) však prehral na body.

Furtado sa mal pôvodne predstaviť už na turnaji FABRIQ 2 v Nitre, kde však nemohol nastúpiť kvôli zraneniu jeho súper František Fodor.

Zachovať si proti nemu status neporaziteľnosti bude chcieť bojovník od Macha Muradova, ktorým je Mukhiddin Mamazhonov (4-0). Rodák z Uzbekistanu si vytvoril solídnu povesť v profesionálnej lige spomínaného Makhmuda Muradova (26-8), kde zničil všetkých štyroch doterajších oponentov. Traja z nich padli už v prvom kole. To, že ide o mimoriadne tvrdého borca potvrdzuje aj bonus za KO večera, ktorý získal v januári 2023, kedy na MPL 7 doslova zničil súpera tvrdými údermi po takmer troch minútach.