Marek Medovarski

Na Fabriq 3 aj jeden z najväčších talentov z Bratislavy!

FABRIQ MMA chystá už 2. septembra v poradí svoj tretí turnaj. Celému podujatiu rozhodne pridáva na atraktivite plánovaná kvalifikácia do Pyramídy Slávy, ktorá víťaza katapultuje priamo na pôdu Oktagon MMA. Na kartu v posledných dňoch pribúdajú stále nové zápasy.

Marek Medovarski (12-5) vs. Tomáš Berger (5-1)

Jedinečná organizácia dáva výrazný priestor talentom z amatérskej scény a práve na túto časť karty pribudol ďalší duel. Chýbať nebude vychádzajúci slovenský talent so srbskou krvou Marek Medovarski (12-5). Šampión ligy MAMMAL sa stal v minulosti vicemajstrom Balkánu v kickboxe a štyrikrát majstrom Srbska. Slovensko reprezentoval na majstrovstvách sveta IMMAF v Abu Dhabí.

Čeliť mu bude odhodlaný Tomáš Berger (5-1). Český bojovník absolvoval poltucet amatérskych duelov, až päť z nich vyhral a zakaždým sa mu to poradilo pred uplynutím časového limitu. Reprezentant Good Luck Gym Hrade Králové je C.M.T.A. šampiónom rodnej krajiny v thajskom boxe zo sezóny 2019/20 a rovnako amatérskym šampiónom v perovej divízii.

FABRIQ nateraz neoznámil, či sa spomínanej Pyramídy Slávy zúčastnia aj zápasníci spoza československých hraníc, avšak celý projekt sa má odohrávať vo váhovej kategórii do 70 kilogramov.