Stevan Nikolič

Nikolič s ďalším súperom! Preverí ho dvojnásobný účastník turnaja Oktagonu

Tretí turnaj z dielne FABRIQ MMA sa uskutoční už 2. septembra v Mestskej športovej hale v Trnave. Na našom gala sa objaví množstvo zaujímavých mien ako Denis Gondžala, Tibor Balázs, Braňo Zuzák či Daniel Hromek. Na tomto evente plánujeme spustiť aj kvalifikáciu do projektu s menom „Pyramída Slávy: Nedotknuteľný“, ktorá jednému zo zápasníkov prinesie zmluvu s Oktagonom.

FABRIQ MMA na svojich sociálnych sieťach odhalil ďalší zaujímavý súboj. V rámci neho sa stretne stále neporazený srbský zápasník Stevan Nikolić (3-0) a Igor Lukačovič (2-4) z trenčianskeho Laugaricio Combat Clubu, ktorý sa v minulosti predstavil dvakrát v Oktagon MMA. Tento súboj sa odohrá v ľahkej váhe, v ktorej organizácia oznámila konanie tzv. „Pyramídy Slávy“, do ktorej sa pridajú zápasníci z Česka a Slovenska (nie je špecifikované, či musí byť Slovák alebo Čech). Čisto odhadom tak môžeme len tipovať, že by víťaz tohto súboja dostal miestenku do turnaja

Práve prvý spomínaný zápasník ukončil všetky svoje súboje pred časovým limitom. Naposledy sa mu na druhom turnaji FABRIQ-u podarilo ukončiť na submisiu Denisa Gondžalu (2-4). Jeho súperovi sa v posledných zápasoch príliš nedarilo, keďže má na konte dve prehry po sebe a obe po TKO.

Prvá z nich prišla so známym zápasníkom Vladom Lengálom (4-1), ktorý sa v minulosti rovnako objavil na FABRIQ-u a v Oktagon MMA to má aktuálne našliapnuté za najvyššími métami. Následne vyšiel Lukačovič naprázdno aj s poľským bojovníkom Mateuszom Balkom (1-0), ktorý ho ukončil v druhom kole. Uvidíme teda, či sa Lukačovičovi podarí zlepšiť svoje skóre alebo zostane Nikolić aj naďalej neporazeným.

Medzi už oznámenými zápasmi zaujal duel medzi Bernadett Ďuranovou a Evou Erdélyiovou, ktorá je vicemajsterkou sveta v MMA. Denis Gondžala nastúpi proti novej posiele Spartakusu Tiborovi Balázsovi Daniela Hromeka bude chcieť otestovať Tayo Odunjo, ktorý má skúsenosti z PFL.