V Nitre potvrdil účasť vyhlásený bombardér: Jediný dokázal vypnúť Apolla!

Na akcii FABRIQ 2 v Nitre (25.2.2023) sa predstaví aj známy borec Oktagonu Marek Mazúch (5-2), ktorý je známy svojou neskutočnou silou v úderoch! Jeho súperom bude Nikola Zlatev, ktorý na prvom turnaji organizácie nestačil na skúseného Michala Plesníka zo Spartakusu.

Mazúch je tak ďalším elitným borcom domácej scény, ktorý sa pridá k Ferovi Fodorovi a Vojtovi Barboríkovi či Romanovi Paulusovi na nabitej karte. Bývalý vojak sa rozhodol nedávno venovať len svojej kariére, aj preto opustil vojenské kasárne.

V rámci svojej kariéry sa predstavil aj vo svetovo-uznávanej organizácii Fight Nights Global, kde si pripísal víťazstvo. A medzi zápasmi MMA sa dlhšie venoval boxu či thaiboxu, kde mimo iných porazil aj majstra Európy v Muay Thai Jakuba Klaudu.

Bol prvým borcom, ktorý dokázal poraziť na KO bývalého zápasníka UFC Apolla Silvu. Mazúch sa do klietky vracia po necelých dvoch mesiacoch. Súboj medzi Marekom a Zlatevom je ďalším ašpirantom na súboj večera! Lístky na podujatie FABRIQ 2 si môžete zakúpiť v sieti ticketportal.