Na Fabriq 2 pozná svojho súpera aj Roman Paulus: Na nič iné nemyslím…

Na druhom turnaji FABRIQ MMA sa predstaví aj jeden z najtalentovanejších zápasníkov, ktorý už pri začiatkoch profi-kariéry ovládol piatu sériu Oktagon Výzvy. Nie je ním nik iný, ako Roman Paulus. Zástupca Spartakus Fight Gym sa predstaví na turnaji v Nitre (25.2.2023) proti Pavelovi Hvězdovi, ktorý bol rovnako účastníkom Výzvy.

Hvězda síce počas posledných dvoch rokov na konte nemá súboj v MMA, no bol aktívny v Muay Thai, v ktorom zbieral víťazstvá. Svoj názor na skúseného borca prezradil ako tréner trnavského gymu, tak i samotný Paulus.

„Bude to pre Romana previerka v stand-upe. Vo Výzve sa obaja nestretli, ale aj tak bude zaujímavé sledovať, kam sa od úspešného projektu Oktagonu posunuli za posledné dva roky,“ konštatoval tréner Spartakusu a matchmaker Fabriqu v jednej osobe Ján Hudák. 

„Nikdy nepodceňujem žiadneho súpera, Hvězda má veľa skúseností z postojovej disciplíny. Má svoje kvality, viem, že okrem thaiboxu mal zápasy aj v grapplingu, takže ani zem mu nie je cudzia. Po prehre na Fabriqu som sa zavrel do telocvične, makal som doslova nonstop.“

„Priznám sa, že som chcel pôvodne bojovať v Mníchove na Oktagone. Keďže to nevyšlo a najbližší termín od organizácie som dostal v apríli, tak som neváhal ani chvíľu a potvrdil som Fabriqu svoju účasť na turnaji v Nitre.“ 

Na nič iné ako na víťazstvo nemyslím, cítim veľkú motiváciu a chuť po zápase. V Nitre sa máte určite na čo tešiť,“ konštatoval zápasník Spartakusu Roman Paulus.