FABRIQ sa chystá do mesta najhlučnejších fanúšikov!

BRATISLAVA – Nová organizácia, ktorá svojim prvým e.ventom doslova fanúšikom MMA vyrazila dych sa chystá do Nitry! V meste najhlučnejších fanúšikov Slovenska sa predstavia známe tváre ako Vojto Barborík či František Fodor pod vlajkou organizácie FABRIQ MMA.

Okrem nich sa v klietke mestskej športovej haly Nitre v boji predvedie aj jeden z najväčších objavov tohto športu v posledných rokoch Tomáš Cigánik a chýbať by nemal ani Deniš Gondžala, ktorý posledne zvíťazil nad talentovaným Denisom Farkašom.

Farby Spartakusu bude hájiť aj Roman Paulus, ktorý patrí medzi najlepšie pérové váhy Oktagonu, kde mal na konte nedávno sériu štyroch víťazstiev v rade. Šepká sa, že by ani tentoraz nemali chýbať ďalšie zvučné mená domácej scény, ktoré preveria skúsení súperi nielen zo Slovenska či Česka.

Organizácia už pred prvým eventom potvrdila, že v role announcera bude na akciách zakaždým Patrik „Rytmus“ Vrbovský. Informácie o súperoch spomínaných borcov a o ďalších súbojoch očakávajte v najbližších dňoch. Turnaj sa uskutoční 25.2.2023, vstupenky si môžete zakúpiť už teraz v sieti ticketportal!