Brož sa vracia a predstaví sa na karte FABRIQ 2! Jeho súperom bude nepredvídateľný ranár Spartakusu

Karta Fabriq 2 nedávno privítala mimoriadne atraktívny súboj, ktorý zvedie úspešný Miroslav Brož (12-3) s talentovaným Denisom Farkašom, ktorý bude reprezentovať farby Spartakus Fight Gym Trnava.

Pre Miroslava Broža bude tento súboj znamenať návrat do okruhu Oktagon MMA. Bývalý hokejový brankár a súčasne tréner tohto športu sa rozhodol spraviť dôležité rozhodnutie. Keď v organizácii RFA odbojoval po veľkolepom príchode len jeden (víťazný) duel.

“Chcel som sa sem vrátiť, aj keď som mal aj iné ponuky. Chcel som si privyrobiť, kedže mám cez 30 rokov a nikdy neviete, kedy sa môžete zraniť tak, že by to mohlo znamenať koniec kariéry. Už sa to stalo (odchod), došlo mi, že už nikdy nechcem ísť za peniazmi. Som šťastný z toho, že som sa mohol vrátiť. Podarilo sa mi to podľa mňa aj preto, že som jednal férovo.“

Jeho súperom bude nebezpečný „handlovský wlk“ Denis Farkaš, ktorý je známy aj tým, že jeho rany patria medzi najtvrdšie v slávnom gyme. Obaja sa vedia v zápasoch poriadne vyznamenať, čo si skúsení fanúšikovia MMA uvedomujú.

Aj preto sa stal tento súboj na sociálnych sieťach FABRIQ MMA okamžite jedným z najvýraznejších. Na karte Fabriq 2 nebude chýbať ani legendárny Gábor Boráros, talentovaný Tomáš Cigánik či bývalý zápasník UFC Eric Spicely.