Václav Mikulášek a Rytmus

Nečakaný FACE OFF od Fabriq MMA: Mikulášek sa s tým znova nepáral!

FABRIQ MMA čaká tretí turnaj, ktorý sa uskutoční už 2. septembra v Trnave. V hlavnom zápase večera sa predstaví známy zápasník Václav „Baba Jaga“ Mikulášek (9-11) a Róbert Koky. Pre druhého menovaného pôjde pod pravidlami MMA o premiéru medzi profesionálmi. Organizácia prišla nečakane s tzv. „Face-off“, na ktorom prebehli prvé rozhovory s účastníkmi karty, a nechýbali ani staredowny.

 Z bojovníkov sa na diskusii zúčastnili dvojice Lukáš „Tongpo“ Eliáš – Martin Mucha, Denis Gondžala – Tibor Balázs, Matej Šurin – Adam Horváth a v neposlednom rade už vyššie spomínané duo Václav „Baba Jaga“ Mikulášek – Róbert Koky .

Veľký šoumen známy najmä zo scény OKTAGON MMA prítomných prekvapil tvrdení, že svojho súpera, vychýreného postojára, neplánuje v boji hodiť na zem. „Keď sa mi postaví do stredu klietky, neuhne ani na krok a bude sa chcieť so mnou tri kolá biť, ja tam tie tri kolá budem stáť a biť sa s ním. Viem, že som na tom lepšie a na zemi mám viac skúseností,“ rozrozprával sa Václav Mikulášek.

Stručná reakcia na seba dlho čakať nenechala. „Skúsenosti môžeš mať viac, ale to ti pomôcť nemusí,“ okamžite oponoval Róbert Koky. Vo sfére bojových športov nejde o žiadne neznáme meno. Za sebou už má tri duely pod pravidlami Bare-Knuckle, teda box bez rukavíc. V titulovom súboji ho dokázal skoliť iba Tomáš „Bolo“ Meliš, paradoxne, jeden z premožiteľov „Babu Jagu“.